Pristatymas

 • Prekių pristatymas
  -Prekių pristatymo kainos ir terminai galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje. Siuntimui į kitas šalis taikomas atskiras kainininkas, dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti telefonu. Dėl kitų pageidaujamų pristatymo ar apmokėjimo būdų maloniai prašome susisiekti telefonu ar el. paštu.
  -Prekių pristatymas visoje Lietuvoje LP Express ir Omniva paštomatais, kaina – 2,99 €.
  -Prekių pristatymas kurjeriu, kaina – 6,05 €.
  -Pristatant į Kuršių Neriją kurjeriu taikomas papildomas 30 eurų mokestis, pristatant Omniva paštomatu taikomas įprastas siuntimo paštomatais kainininkas.
  -Perkant prekių už 50 € ir daugiau siuntą pristatysime nemokamai.
  -Prekių pristatymo terminas 1-3 darbo dienos.

   
  Prekių keitimas ir grąžinimas
  -Prekės nekeičiamos ir negrąžinamos pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimą Nr. 697 „Dėl Mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“.
  -Jeigu gavote nekokybišką arba jūsų užsakymo neatitinkančią prekę prašome susisiekti el. paštu info@dariles.lt per 24 val. nuo prekių priėmimo, būtinai pridėkite nekokybiškos prekės nuotrauką, prašykite vardą ir pavardę, adresą, užsakymo numerį, atsiskaitomosios sąskaitos numerį (šią visą informaciją būtina pridėti prie grąžinamos siuntos). Pagrįstus skundus dėl grąžinimo kuo skubiau išspręsime kliento naudai ir grąžinsime sumokėtus pinigus.
  -Jeigu gavote prekę su pažeista ar kitaip sugadinta pakuote turite teisę nepriimti siuntos ir nepasirašyti kurjerio pateikiamo važtaražčio. Susiklosčius tokiai situacijai prašome susisiekti el. paštu info@dariles.lt arba telefonu +37061111576, kad galėtume kuo greičiau išspręsti problemą.
  -Pinigai grąžinami per 10 darbo dienų.